top of page
iStock-1327569518.jpg

Hakkımızda

Has Profil - Metal - Demir

Has Profil. Ve Tic.Ltd.Şti. Has Profil , 2000 yılı itibariyle, profil satış  sektörü alanında faaliyet göstermektedir.

Farklı kalitelerde, Avrupa Çekme Boru, Avrupa Dikişli Boru, Paslanmaz Köşebent, Paslanmaz Profil, Paslanmaz Lama,  Malzemeleri ile üreticiye en geniş ürün yelpazesini ve yüksek kalitede en hızlı şekilde siz değerli müşterilerimize uygun fiyatlarla sunabilmekte, ayrıca özel siparişleriniz en iyi fiyatlarla sağlanılmaktadır.

Tüm ürünlerin sertifikalı olması ve sektörde kalitesini kanıtlamış  kalite ürünlerimizi her talebi karşılayacak şekilde stoklarımız da bulundurmaktayız.

Yaptığımız her işin, çalışanlarımıza, topluma çevreye ve ülkemize yararlı olmasına önem veririz!

Her işinde topluma, çevreye ve insanlığa yararlı olmayı kendine hedef edinen Has Profil Ve Tic.Ltd.Şti., ülke ekonomisine ve istihdama her geçen gün daha fazla katkıda bulunmak için kendisiyle yarışmaktadır. Has Profil Ve Tic.Ltd.Şti., çalışanlarının ve iş hayatına yeni başlayan gençlerin mesleki eğitimini, sektöre ve topluma faydalı donanımlı bireyler kazandırılması olarak görür ve bunu için gerekenleri var gücüyle yapar.

Saygılarımızla...
Has Profil Ve Tic.Ltd.Şti.

iStock-987384950.jpg

MİSYONUMUZ

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak ve müşteri memnuniyetini ve bağlılığını sağlamak.

VİZYONUMUZ

Kaliteyi, doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak koruyarak kuruluşundan bu yana “insana saygı” ya dayanan hizmet anlayışı ile demir ticareti sektörünün saygın firmaları arasında adını farklı bir konuma yerleştirmiştir.

bottom of page